Už 64 rokov chránime vás a váš majetok.

Technické zásahy 1 a 2 v roku 2019

IVECO DAILY DHZ KlokočovDňa 09.01.2019 sme boli OD KOS Žilina vyslaní k spadnutému stromu v obci Klokočov  časť Rieka smerom na Olešnú. Výjazd s technikou CAS 15 Iveco Daily 1+1.

 

Jazda na miesto udalosti bola bez problémov, použité VRZ. Po príchode na miesto sme zistili,že strom je spadnutý cez cestu, cestná komunikácia bola neprejazdná v obidvoch smeroch.Pomocou motorovej píly sme strom porezali a odstránili z cesty. Po zbalení vecných prostriedkov sa jednotka vrátila na základňu.  

                                                                                                                                                                                         

 

Výjazd jednotky: 08:57 hod.                                                                                                            

Príchod na základňu: 09:38 hod.

 

 

Výjazd č.2: Technický zásah

 

Dňa 09.01.2019 sme boli OD KOS Žilina vyslaní k spadnutému stromu v obci Klokočov  časť Riečky. Výjazd s technikou CAS 15 Iveco Daily 1+4

 

Jazda na miesto udalosti bola bez problémov, použité VRZ. Po príchode na miesto sme zistili,že strom je spadnutý cez cestu, cestná komunikácia bola neprejazdná v obidvoch smeroch. Pomocou motorovej píly sme strom porezali a odstránili z cesty.

 

V obci Klokočov bola vyhlásená mimoriadna situácia v súvislosti s dlhodobým intenzívnym snežením.Starostka obce nás požiadala o sprejazdnenie komunikácie smerom do časti obce Klokočov Ježikovia.Po príchode na miesto sme zistili, že na ceste sa nachádzajú popadané stromy. Postupným rezaním motorovou pílou sme cestu sprístupnili.Ďalšie práce: zhadzovanie snehu z autobusových zastávok, zhadzovanie snehu z prístreškov

 

Po zbalení vecných prostriedkov sa jednotka vrátila na základňu

 

Výjazd jednotky: 12.00

Návrat na zakladňu: 17:55

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg IVECO DAILY DHZ Klokočov

 

Partneri:

obec-klokocov1 logo4