Už 64 rokov chránime vás a váš majetok.

Medzinárodné stretnutie dvoch hasičských zborov

hasicistretnutie02Hasiči z Klokočova a Dolní Lomné (ČR) sa spoločne stretávajú už 21 rokov na rôznych podujatiach (súťaže, VČS, spoločenské podujatia...)

Dňa 28.11.2009 sa hasiči DHZ Klokočov a riaditeľ OÚ DPO v Čadci Ladislav Dedič, zúčastnili osláv 80. výročia založenia „Sboru dobrovolných hasiču Dolní Lomná“ a zároveň slávnostného otvorenia novej hasičskej zbrojnice.

Po otvorení hasičskej zbrojnice sa všetci zhromaždili na slávnostnej schôdzi, kde bolo zhodnotené 80 rokov činnosti zboru a odovzdané vyznamenania. DHZ Klokočov dostal medailu „Za Medzinárodnú spoluprácu“ a „Pamätný list“ pri príležitosti 80. výročia založenia SDH Dolní Lomná.

hasicistretnutie01.jpg hasicistretnutie02.jpg hasicistretnutie03.jpg hasicistretnutie04.jpg hasicistretnutie05.jpg hasicistretnutie06.jpg hasicistretnutie07.jpg hasicistretnutie08.jpg

Partneri:

obec-klokocov1 logo4